System zarządzania dokumentami on-line - Document Management

Home » O produkcie » Porządek w dokumentach
A+ R A-

Porządek w dokumentach

Uporządkuj swoje dokumenty w ustrukturyzowaną całość, dodaj opisy, które nadadzą sens dokumentom i pomogą znaleźć to, czego aktualnie potrzebujesz.

Wyobraź sobie szafę pełną dokumentów, a teraz wyobraź sobie, że musisz w niej znaleźć jedną kartkę papieru. Pewnie nawet nie wiesz gdzie zacząć, wiesz tylko co ta kartka papieru zawiera i że jest potrzbna na spotkanie zaczynające się za 5 minut. Dzięki Document-Management.pl odnalezienie niezbędnych danych zajmie Ci 30 sekund!

Jak to możliwe? Każdy papierowy dokument możesz zeskanować a następnie poddać obróbce za pomocą mechanizmu OCR zawartego w usłudze świadczonej przez Document-Management.pl. Dodatkowo, komentując zeskanowane dokumenty możesz go dokładnie opisać. Jeżeli dobrze wykonasz tą pracę wyszukiwanie dokumentów stanie się szybkie i proste. Zamień gabloty i półki na dobrze ustrukturyzowane drzewo katalogów. Zaoszczędzisz miejsce w biurze, czas i przede wszystkim pieniądze.

Jeżeli Twoja firma posiada kilka oddziałów znika problem przechowywania dokumentów tylko w jednej lokalizacji. Teraz każda kartka papieru będzie dostępna wszędzie gdzie tylko chcesz. Oczywiście to Ty zdecydujesz kto będzie miał do niej dostęp, dzięki bezpiecznym mechanizmom ACL.

Wdrożenie nowego systemu, wymaga na początku pewnego nakładu pracy, jednak zastosowanie nowych metod katalogowania w bardzo szybkim tempie zaowocuje oszczędnością czasu, poświęconego na wyszukiwanie potrzebnych danych.