Multilotek – zasady i sposoby typowania

Totalizator Sportowy oferuje obecnie wiele różnych gier liczbowych. Większość graczy wybiera te gry, w których jest do wygrania najwięcej pieniędzy. Część graczy wybiera jednak te, w których szansa na wygraną jest najwyższa. Wreszcie istnieją także osoby, które wolą niskie wygrane, jednak najbardziej prawdopodobne. Jedną z gier, które dają niemal nieograniczone możliwości w tym zakresie jest Multi Multi (wcześniej Multilotek).
Typowanie właściwych numerów w jakiejkolwiek grze liczbowej jest wbrew pozorom trudnym zadaniem. Jednak osoby, które decydują się na częstą grę zazwyczaj doskonale orientują się, jakie są możliwości w tym zakresie. Najczęściej, w przypadku samodzielnego typowania liczb, wykorzystuje się do tego celu dane statystyczne.

 

Statystyka Multi Multi jest obecnie dostępna dla każdego gracza. Dzięki niej możliwe jest prześledzenie, które liczby były losowane najczęściej w kilku ostatnich losowaniach. Można wybrać także szerszy zakres i sprawdzić, która liczba była losowana najczęściej w całej historii gry. Liczby gorące, czyli te, które najczęściej pojawiały się w wynikach, są zazwyczaj obstawiane przez graczy, którzy typują co najwyżej kilka numerów, a często pozostają na skreślaniu tylko jednej liczby.