Samsung czy Apple?

Firma Samsung swoimi telefonami komórkowymi od wielu lat rywalizuje z Apple i jego urządzeniami serii iPhone. Czy warto kupić urządzenie z nadgryzionym jabłkiem, czy może lepszy będzie sprzęt z systemem Android pod maską? Zwolenników i przeciwników każdego wyboru jest masa. Co więc warto wybrać?

Awaryjność telefonów

Każdy telefon może się nam zepsuć. Jest to całkowicie normalne, choć oczywiście chcielibyśmy tego uniknąć. Serwis Samsung Ursynów podobnie jak serwis firmy Apple powinniśmy bez większych trudności odnaleźć w tej lokalizacji. Oczywiście znacznie więcej będzie miejsc, w których naprawimy urządzenie z systemem Android niż z systemem iOS. Na szczęście telefony aż tak często się nie psują.

Cena urządzeń obu producentów!

Flagowe modele każdego ze wspomnianych producentów kosztują kilka tysięcy złotych. W przypadku starszych modeli telefony Samsunga będą znacznie tańsze od urządzeń z logiem Apple. Czy warto więc wybrać Samsunga? Jeśli nie chcemy wydawać dużej kwoty pieniędzy, to Android i urządzenie firmy Samsung wydaje się najrozsądniejszym wyborem. Jeśli natomiast liczy się dla nas prestiż i chcemy wyróżniać się na polskich ulicach, to zapewne wybierzemy produkt od Apple. Miejmy jednak świadomość, że coraz większe grono osób posiada telefony iPhone. Nie koniecznie będziemy więc uznawani za osoby zamożne, wyróżniające się z tłumu. Możemy być natomiast pewni tego, że telefon Apple będzie dla nas sporym wydatkiem. Nie będziemy jednak zapewne narzekać na jego awaryjność ale wydamy minimum 2000 złotych.